5 mw 5 km Ucuz 650nm Fiber Optik Işık Kaynağı Görsel Hata Bulucu

  • ₺175.23
  • Stokta var
    SKU s6745


    5 mw 5 km Ucuz 650nm Fiber Optik Işık Kaynağı Görsel Hata Bulucu
    mağazamıza hoşgeldiniz
    bizim Hedef:
    yüksek Kalite, en iyi Hizmeti, hızlı Cevap
    Çin pazarı hoşgeldiniz, sen çin'den doğrudan mal satın. Ben mutluyum bizim öğeler ilgilenen, biz çin'de profesyonel tedarikçi, burada iyi bir iş var umuyoruz.
    dükkan duyuru:
    ürün sipariş ettiğinizde, birlikte benim mağazasından bir ürün seçebilirsiniz.
    en kaliteli; Rekabetçi fiyat; Hızlı Sevkiyat; mevcut nakliye Bırak; Iyi ve Zamanında Hizmet, % 100% Memnuniyet; büyük sipariş için büyük indirim.
    W armly Drop Shipping ve Toptan yapmak hoş geldiniz
    VFL650-5 serisi Görsel Hata Bulucu yayan bileşeni olarak DFB-LD kullanır. sabit akım kaynağı tarafından tahrik, gösterge istikrarlı kırmızı lazer yayabilir. The ürün fiber arızası incelemek için kullanılabilir zaman onlar bağlayın ile optik arayüzü ve tek modlu veya çok modlu optik fiber içine sokulabilir. it vazgeçilmez aracı in fiber projesi inşa, fiber net-work muhafaza, optik bileşen imalatı ve araştırma.
    uygulamalar
    · telekom bakım, CATV
    · optik lifler Test Laboratuvarı
    · optik ağlar fiber yönlendirme ve süreklilik.
    · diğer fiber optik ölçümleri
    anahtar Özellikler-Kalem Tipi Görsel Hata Bulucu
    · 2.5mm evrensel konnektörü,
    · sabit ile CW veya Darbeli modda ya çalışır çıkış gücü
    · uzun pil ömrü (60 saate kadar)
    · damla-resistand ve lazer kafasının toz geçirmez tasarım
    · lazer durumda zemin tasarımı ESD hasar önler
    · taşınabilir ve sağlam
    · kolay kullanım
    · EMC dahil CE standartları karşılar, EMI, ROHS
    şartname
    Model
    BOB-V FL 650 - 5
    merkez dalgaboyu
    650nm±10nm (635nm istek üzerine mevcuttur)
    verici tipi
    FP-LD
    çıkış gücü
    5 mw
    10 mw
    20 mw
    lazer Aralığı
    ≥ 5 km
    ≥ 10 km
    ≥ 20 km
    optik bağlayıcı
    2.5mm evrensel konnektörü, 1.25mm konnektörleri için, FC (Erkek)-LC. (Kadın) çevirici istek üzerine temin edilebilir
    çalışma modeli
    hem CW ve Nabız mevcut
    darbe frekansı
    2Hz için 3Hz /9Hz
    güç kaynağı
    2AA bir alkalin piller
    pil
    LR6 AA alkalin pil
    çalışma sıcaklığı
    -20 ° C ila 60 °C
    depolama sıcaklığı
    -40 ° C ila 85 °C
    boyut
    16 x 1 76 mm
    ağırlık
    46 g (pil olmadan)
    standart Paket
    Model
    içerir
    BOB-VFL650-5
    ana ünite, kullanım Kılavuzu , bireysel ambalaj

    • Birim Tipi: parça
    • Paket Boyutu: 20cm x 10cm x 8cm (7.87in x 3.94in x 3.15in)
    Birim Tipi parçaPaket Boyutu 20cm x 10cm x 8cm (7.87in x 3.94in x 3.15in)

    Ürün İncelemesi *
    Kalite
    Fiyat

    İlgili ürünler

    İlgili

    Ücretsiz Nakliye 1310/1550nm Çift Pencere 50/50 Oranı SC/APC ABS Kutusu Tipi 1x2 FBT Çoğaltıcı 1*2 FBT FIber Optik Splitter

    ücretsiz Nakliye 1310/1550nm Çift Pencere 50/50 Oranı SC/APC ABS Kutusu Tipi 1x2 FBT Çoğaltıcı 1*2 FBT FIber Optik Splitter özellikler düşük Aşırı Kaybı çeşitli Kaplin Oranı kompakt Boyutu uygulamalar uzun mesafeli Telekomünikasyon CATV Sistemleri & Fiberoptik Sensörleri yerel Alan Ağı performans Özellikleri parametre birim
  • ₺62.97
  • İlgili

    Jilong için LCD Kablosu Monitör Kablosu Tel KL-300T KL-280 KL-280G KL-280H KL-260 Fusion Splicer

    Jilong KL-300T KL-280 KL-280G KL-280H KL-260 Fusion Splicer LCD Kablosu Monitör Kablosu Tel Jilong LCD kablo iki türü vardır, aşağıdaki gerekiyorsa, aşağıdaki resim tıklayınız.
  • ₺102.78
  • İlgili

    Fiber Optik Multimetre Optik Güç Mete FHM2A01 + Optik Işık Kaynağı 1310/1390/1550nm

    açıklaması Fhm serisi optik kaybı test seti birleştirir güç metre ve çift- dalgaboyu lazer kaynağı, fiber optik ağ kurulum ve bakım. Geniş kapasiteli, veri depolama, bu& rsquo; için çok uygun var alan testi ve aktarma test sonuçları üzerinden pc usb arayüzü. özellikleri: Iki dalga boyu( 1310nm ve 1550) birleştirmek bir port; çıkış lazer kaynağı ahır- 5 dbm; lazer kaynak malzemeleri
  • ₺1 533.28
  • İlgili

    ZHWCOMM VFL 5 MW Metal fiber optik lazer tester FC/SC Adaptörü 5-10 km fiber optica kablo görsel hata bulucu

    Uygulamalar 1. Kuantum kuyu LD ışık kaynağı 2. 2.5mm Evrensel Arayüz 3. Always, flaş, yavaş flaş operasyonun 3 modları 4. Constant Güç Çıkışı 5. Aluminum konut, dayanıklı 6. Nano-teknoloji, çok statik koruma 7. Koruma cihazı ile optik port 8. Kalem tasarım, taşıması kolay ve kullanımı 9. Protective daire, 360-degree rotasyon koruma anahtarı düğmesi
  • ₺134.71
  • İlgili

    FOTON PT7920-61-3w (k12), 2.5G 1550nm 80 KM

    SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.
  • ₺481.89